x
 
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kablosuz Alarm Setleri

Günümüzde en önemli konulardan biridir güvenlik. Hatta çoğu kalabalık şehirlerde olmazsa olmaz mevzulardan biridir. Bu alanda yıllardır süregelen bir birikimle, sürekli geliştirilen bir sektör halindedir. Çoğu güvenlik firması ve çoğu güvenlik markası hizmeti bir yerde kısıtlı kalmak durumundadır. Ek hizmet bedelleri, bir takım yasal düzenlemeler ve sürekli açık veren amatör sistemler. Bunların artık son bulma zamanı geldi de geçiyor bile... Yale Kablosuz alarm setleri tam da bu konu için ideal bir çözüm olmaktadır. 

Kablosuz alarm seti denince en çok karşılaştığımız sorulardan biri ¨ tamamen kablosuz mu çalışıyor ? ¨ sorusu oluyor. Evet kablosuz alarm setleri tamamen kablosuz ve kurulumu da kablosuz yapılan setlerdir. Evinizin herhangi bir yerini kırıp dağıtmak zorunda kalmadan bütün ekipmanları istediğiniz yere kolaylıkla takabilmenizi sağlayan akıllı bir sistemdir.

Kablosuz alarm setleri paket olarak, compact ve premium olarak satılsa da bütün aksesuarları ayrı ayrı almak da mümkün. Bu aksesuarlar kullanım alanına göre şekillendirilip tek tek satın alınabilir. İhtiyacınız fazla ise eklemeler yapılıp, eğer az ise tek olarak bir paket yapılabilir. Aksesuarlar arasında kapı kontağı, pır dedektörü, gaz dedektörü, duman dedektörü, su dedektörü, duvar tipi uzaktan kumanda, anahtarlık tipi uzaktan kumanda vs gibi ürünler de mevcuttur.

kablosuz alarm sistemleri