x
 
Stoktakiler
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Dijital kapı dürbünleri

Her zaman kapımız çaldığında yaptığımız ilk hareket dürbünden bakmak olur. Gelenin kim olduğu tabiki önemlidir. Kapıdaki kişiyi tanıyor muyuz, tanımıyor muyuz, tanıyorsak bile kapıyı açmak için uygun muyuz, değil miyiz...Bunlar neticede önemlidir bizim için. Peki bu imkanı bize sağlayan klasik dürbünler yeterince fayda sağlar mı o da bir muamma.

Klasik dürbünler sadece ışıklı ortamda fayda sağlar ve sadece evdeysek geleni görmemizi sağlar. Peki biz yokken biri zilimizi çalsa bilmek istemez miyiz gelen kimmiş...Ya da karanlık da olsa kapıdakini görmek istemez miyiz... Tabiki isteriz işte bu yüzden dijital kapı dürbünleri hayatımızda önemli bir yer tutar.

Peki nedir bu dijital kapı dürbünleri ve nasıl fayda sağlar. Dijital kapı dürbünleri evrensel klasik dürbünlerin yerine takılabildiği için her kapıya uyumluluk sağlar. Ayrıca bu dürbünler görüntü ve video kaydı da yapmamıza da olanak tanır. Nasıl mı? Dişital kapı dürbünleri aynı zamanda kapı zili ile entegre çalışır, biri zili çaldığı anda fotoğrafını çeker ve siz eve geldiğinizde kimler o gün kapınızı çalmış görmenizi sağlar. Ayrıca dijital kapı dürbünü üzerinde yer alan ve zilin çalınmasıyla yanan ışıklar sayesinde her zaman resim çekilmesi mümkündür. Eğer evde biri varsa video kaydı yapılmasını da mümkün kılar.