1_YALE_ENTR_MOTORLU_SİLİNDİR
x
 
KATEGORİ MENÜSÜ
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra azami 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1 ile 3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişinizle ilgili her hangi bir aksilik olması halinde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Yale Türkiye garantisi ile size teslim edilecektir.

OnlineYale.com, Yale Türkiye'nin tek yetkili online alışveriş sitesidir. Aldığınız tüm ürünler asgari iki yıl garantilidir. OnlineYale.com aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün stoklarımızda kalmamış ise, sizin talebinize göre; ortalama on gün içerisinde ürün size gönderilir veya yaptığınız ödemenin hemen iadesi gerçekleştirilir.