1_YALE_ENTR_MOTORLU_SİLİNDİR
x
 
KATEGORİ MENÜSÜ
Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

OnlineYale.com olarak bize olan güveninizin değerini biliyoruz; bu nedenle kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için en üst düzeyde özen göstermekte ve en yüksek güvenlik standartlarını kullanmaktayız. Bir sipariş sırasında veya sunduğumuz diğer hizmetler çerçevesinde verdiğiniz kişisel bilgiler teknik güvenlik sistemleri ve ek yetkilendirme işlemleri ile korunur. Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayınız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlarda ve ağlarda kişisel bilgilerinizi kullanmayınız.

Sitemizde kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

OnlineYale.com'da, veri aktarımında 256 bit şifreleme ile birlikte SSL güvenlik protokolü (Secure Socket Layer) olarak adlandırılan yöntem kullanılmaktadır. Bu teknoloji bankalar tarafından da kullanılan, veri güvenliği için en üst düzeyde güvenlik sağlayan sistemdir. Veri aktarımının şifrelenmiş olduğunu tarayıcınızın alt durum çubuğundaki kapalı bir anahtar veya kilit sembolünden anlayabilirsiniz.

OnlineYale.com'da, alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler sizin bilgisayarınız ve birlikte çalışmakta olduğumuz banka arasında 256-bit şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dâhil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Girdiğiniz kredi kartı bilgileri sadece alışveriş esnasında kullanılmakta ve hiçbir şekilde sitenin veri bankasında tutulmamaktadır. Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve daha sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi koruduğunuz ve diğer kişilerle paylaşmadığınız takdirde, başkalarının sizinle ilgili bilgilere sitemiz üzerinden ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.