Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü - 5800 Serisi - Hareket Sensörlü

Fiyat
699,00 TL
Havale ile
678,03 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Resimler
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 •        
  YALE LCD EKRANLI 5800 DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ

  Yale, Dijital Kapı dürbünlerinde de  adından sıkça söz ettirmiştir ve müşterilerini sahip olduğu en son teknoloji ile buluşturmuştur.   

  Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen YALE LCD EKRANLI 5800 DİJİTAL KAPI DÜRBÜNÜ  Gece görüşlü hareket sensörü, otomatik Video Kaydı, Entegre kapı zili gibi muadillerine göre üstün ve farklı özellikleriyle kendi segmentinin en iddialı ürünlerinden biridir.  

   

  Otomatik Video Kaydı

  Yale 5800 Dijital Kapı Dürbününüz kapınıza kimin gelip gittiğini mikro kamerası sayesinde sizin için otomatik kayda alır.

  Bu kayıtlar ürünle beraber tarafınıza gönderilecek olan 4 GB'lik hafıza kartında saklı tutulur. (4GB SD Kart tarafınıza ücretsiz gönderilecektir.)

  İster Kapı Dürübününüzün LCD ekranından , ister bilgisayarınızdan  bu görüntüleri tarih ve saat durumu ile beraber inceleyebilirsiniz.

  Her Kapı Kalınlığına Uygundur

  Kapı kalınlıkları genellikle 38-110 mm arasındadır. Her kapı kalınlığına uygun 3 adet tüp, ürün ile beraber tarafınıza gönderilecektir. Bu tüpler kapının dış kısmında kalan göz ile içeride kalacak olan Lcd ekran arasındaki bağlantıyı temin eden kablonun geçişini sağlayan silindirlerdir. Biri muhakkak kapınıza uygun olacaktır merak etmeyin.

  Entegre Kapı Zili

  Kameranın hemen altında zil butonu yer almaktadır. Bu zil butonuna basan ziyaretçilerinizin otomatik olarak resmi kapı dürbününüz tarafından çekilmektedir.

  Gece Görüşlü Hareket Sensörü

  Gece görüş hareket sensörü ile karanlık ortamlarda dahi kapınızda kimin olduğunu takip edebilirsiniz.

  Diğer Teknik Özellikler

  Kamera : 0.3 MP

  Görüş açısı : 110° görüş açısı

  Görüş açısı LCD ekran : 4.3"

  4xAA pil ile birlikte çalışır.

  Boyutlar: Y:78 G:138 D:21 mm

   

Genel Tanıtım

Yale dünya çapında milyonlarca ev ve iş yerinin güvenliğini sağlayan lider markadır.

Tüm dünyada insanlar aile, ev, işyeri ve diğer sahip oldukları değerleri en güvendikleri isim ile koruyor. Bunun için bugün onurla, dünyanın en çok tercih edilen kilidi Yale diyebiliyoruz.

Yale 125 ülkede kilit ve güvenlik alanında her tür çözümün ana markasıdır.

Konu güvenlikse dünya lideri Yale ürünleriyle hizmetinizde.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.