HAKKIMIZDA

Yale Dünya'nın En Çok Tercih Edilen Kilidi

Yale, sunduğu yüksek kalitedeki yenilikçi ürünleriyle, dünya çapında milyonlarca ev ve iş yerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Tüm dünyada insanlar aile, ev, işyeri ve diğer sahip oldukları değerleri en güvendikleri isim ile koruyorlar. Bunun için bugün onurla, dünyanın en çok tercih edilen kilidi Yale diyebiliyoruz.

Yale olarak iki yüzyılı aşkın süredir insanları ve onların değer verdiklerini koruyoruz. Tıpkı büyük büyük büyükbabanızın sizden önce yaptığı gibi, sizin de değer verdiğiniz her şeyi Yale kilitleme çözümleri ile korumaya almanızın altında yatan işte bu tecrübedir.

Yale 125 ülkede kilit alanında her tür ve çeşit çözümün (Kasalar, Kablosuz Alarm Setleri, Dijital Kapı Dürbünleri, Dijital Kapı Kilitleri, Asma Kilitler, Elektrikli Kapı Karşılıkları, Kapı Hidrolikleri, Topuzlu Kilitler, Elektrikli Tirajlı Kilitler, Silindirler, Kilitler vb.) ana markası olarak anılmaktadır.

Dünyanın en eski uluslararası markaları arasında bulunan Yale, kilit endüstrisinin ise en çok bilinen ve en saygın noktasında milyonlarca aktif kullanımda ürünü ile yerini almaktadır.

Yale uluslararası Assa Abloy Grubun bir parçasıdır. Assa Abloy'da biz, özgürlüğün insanları zenginleştirdiğine, korkunun ise fakirleştirdiğine inanıyoruz. Bunu Assa Abloy markasının ana fikri olan ve endişelerden uzak, istenileni yapmayı seçmeyi anlatan, Hayatın Kilidini Açmak, deyişi ile tanımlıyor ve yaşıyoruz. Assa Abloy marka ana fikri Yale filozofisi ile tam olarak örtüşmektedir. Yale de aynısını, " Kendinizi güvende hissediyorsanız, hayattan keyif almaya hazırsınız demektir." cümlesi ile özetlemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.